Woskowanie samochodu - Warszawa

Lakier na samochodach ulega z biegiem czasu zniszczeniu. Pomimo że samochody są coraz nowocześniejsze, powłoka lakieru jest unowocześniana już w mniejszym stopniu pod względem wytrzymałości np. przez wykorzystanie filtrów chroniących przed promieniowaniem UV. Poruszanie się po drogach o różnej jakości także ma wpływ na wytrzymałość lakieru samochodowego. Czasami nawet dwu i trzyletnie samochody przechodzą proces polegający na renowacji karoserii. Woskowanie lakieru to jedna z głównych usług, dzięki której można chronić karoserię pojazdu.

Woskowanie samochodu - zadbaj o swoje auto od podstaw

Woskowanie samochodu odbywa się po jego wcześniejszym umyciu. Dzięki odpowiedniej technice mycia możliwe jest wyszukanie wszystkich niedoskonałości lakierniczych, czy mikrorys. Większe rysy możliwe są do usunięcia poprzez zastosowanie specjalnych plastrów, które skutecznie wypełniają ubytek. Jednak mikrorysy występujące grupowo są ciężkie do usunięcia tą metodą.

Lakier samochodu to pierwsza bariera, która zabezpiecza pojazd przed czynnikami z zewnątrz. Dodatkowo często decyduje o oryginalności danego modelu. Woskowanie samochodu zabezpiecza go przed korozją oraz działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki woskowaniu możliwe jest wypełnienie wszelkich porów w strukturze lakierniczej pojazdu, a to chroni lakier przed dostawaniem się do jego struktur nieczystości, których nie brakuje na drodze. Dodatkową zaletą woskowania jest poprawa wyglądu samochodu – kolor lakieru zyskuje swoją dawną głębię i blask.

W naszej firmie woskowanie lakieru wykonujemy w czterech etapach:

  • pierwszy etap to mycie detailingowe całej karoserii samochodu,
  • w drugim etapie nanosimy wosk na powierzchnię lakieru,
  • w trzecim etapie usuwamy nadmiar wosku z wykorzystaniem najlepszych jakościowo mikrofibr,
  • czwarty etap to przygotowanie samochodu do oddania go właścicielowi.

Główne korzyści, które daje regularne woskowanie samochodu to:

  • efekt hydrofobowy – dzięki czemu pojazd nie brudzi się szybko i możesz myć go rzadziej,
  • zwiększa odporność na szkodliwe promieniowanie UV,
  • poprawia głębię koloru,
  • przywraca połysku,
  • zabezpiecza przed przedostawaniem się brudu oraz innych zanieczyszczeń na powierzchnię karoserii.

 

Woskowanie Lakieru Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oferujemy między innymi czyszczenie tapicerki. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami i pozwól nam sprawić, by Twój samochód powrócił do dawnej świetności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem o woskowaniu samochodu

 

Zadzwoń do nas