POLEROWANIE LAKIERU

Polerowanie lakieru – zadbaj z nami o wygląd swojej karoserii!

polerowanie lakieru warszawa praga Jeździsz ostrożnie, używasz delikatnych płynów do pielęgnacji karoserii, zlecasz mycie auta profesjonalistom, ale Twój lakier po pewnym czasie nie wygląda tak, jakbyś sobie tego życzył? Wiemy, że samochód to często oczko w głowie właściciela, dlatego chętnie przywracamy pojazdom ich nienaganny wygląd.

Zdecyduj się na polerowanie lakieru, gdy:

  • na drzwiach, masce lub dachu samochodu zauważysz mikropęknięcia
  • stanie się on matowy, a jego kolor straci swoją głębię.

Jesteśmy fachowcami, którzy mają do dyspozycji profesjonalne maszyny, a nasze umiejętności są wynikiem długiej praktyki i doświadczenia. Oddanie samochodu w nasze ręce to najlepsza decyzja – jeśli sam zajmiesz się polerowaniem lakieru, możesz bardzo uszkodzić tę powłokę. Pamiętaj, że wizyta u lakiernika kosztuje słono, a nasze ceny są konkurencyjne na rynku.

Martwisz się nieestetycznym wyglądem swojej karoserii? Zastawiasz się, jak usunąć z niej powstałe niedoskonałości? W takim razie skontaktuj się z nami, a my ocenimy stan lakieru i stwierdzimy, czy polerowanie pozwoli pozbyć się konkretnych defektów.

Profesjonalne polerowanie lakieru

Podczas opracowywania powierzchni lakieru wykorzystujemy metodę mechanicznego polerowania lakieru. Jest to efektywna technika pozbywania się niewielkich rys z karoserii.

Jeżeli zlekceważysz fakt, że na powierzchni lakieru pojawiły się tego typu mikrouszkodzenia, to nawet małe zarysowania mogą zacząć się powiększać i pogłębiać. Dlatego odwiedź naszą myjnię, jak tylko zauważysz mankamenty.

Zajmujemy się polerowaniem lakieru zarówno pojedynczych elementów auta, jak i całej karoserii. Stosujemy profesjonalne polerki oraz specjalistyczne pasty. Szczególnie polecamy kompleksową usługę polerowania całej karoserii:

  • starannie umyjemy nadwozie Twojego samochodu
  • wypolerujemy powłokę lakierniczą
  • na koniec nałożymy twardy dysk teflonowy.

Trudno wygospodarować Ci czas na wizytę w naszej myjni? Warszawa-Praga, Wawer i Śródmieście to rejony, w których świadczymy usługę „door to door”. Nasz pracownik odbierze od Ciebie Twój samochód, a po skończonej pielęgnacji lakieru odwiezie go pod Twoje drzwi.