CENNIK

Myjnia w Warszawie - cennik usług

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój samochód odzyskał dawny blask, a jednocześnie nie zamierzasz wydawać na to kroci, to jesteś w dobrym miejscu. Nasza myjnia samochodowa oferuje niezwykle szeroki zakres usług, ale także atrakcyjne ceny.

https://www.traditionrolex.com/32

Wnętrze Twojego auta wymaga czyszczenia? Kanapy i fotele powinny być wyprane? Chciałbyś, aby w kabinie w końcu panował przyjemny zapach? W takim razie zgłoś się do nas i nie przepłacaj! Czym wyróżnia się nasza myjnia w Warszawie? Cennik, który proponujemy, nie powinien Cię przestraszyć – jesteśmy pod tym względem konkurencyjni w stosunku do innych firm z branży.

Ponadto możemy Ci zagwarantować, że podczas czyszczenia używamy jedynie profesjonalnych, delikatnych preparatów i nowoczesnych metod. Dlatego nie musisz się martwić zarówno o stan swojej karoserii, tapicerki, jak i o wysokie koszty wykonanych prac.

Priorytetem jest dla nas Twoje zadowolenie, a co za tym idzie jasne warunki świadczenia usług. Dlatego stworzyliśmy przejrzysty cennik – dzięki niemu zawsze wiesz, ile dokładnie zapłacisz.

Jakie ceny za usługi proponujemy?

Jakie stawki oferuje nasza myjnia w Warszawie? Cennik usług jest zależny między innymi od rodzaju pojazdu.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem mniejszego, czy większego auta osobowego kompleksowo zajmiemy się Twoim samochodem. Zgłoś się do nas także wtedy, gdy Twój VAN lub SUV wymaga odświeżenia. Nasz cennik pozwoli ci się dowiedzieć, na jakie koszty musisz się przygotować – będą one inne w zależności od typu auta oraz od rodzaju świadczonej usługi.

Oferujemy konkurencyjne ceny dotyczące:

Pamiętaj, że samodzielne czyszczenie oraz sprzątanie samochodu bez profesjonalnego sprzętu i preparatów, przynosi niekiedy więcej szkody niż pożytku – Twoja oszczędność może okazać się pozorna. Dlatego nie ryzykuje uszkodzenia tapicerki, nie marnuj czasu na nieefektywne czyszczenie i skontaktuj się z nami!