IMPREGNACJA SKÓRZANEJ TAPICERKI

Pranie skórzanej tapicerki samochodowej

Z pewnością zależy Ci na tym, żeby skórzana tapicerka podkreślała charakter Twojego auta. Zachowanie jej w dobrym stanie bywa jednak trudne. W końcu w środku samochodu mogą panować skrajne warunki, w zależności od pory roku. Co więcej, częste wsiadanie i wysiadanie powoduje wycieranie oraz pękanie skóry. Skóra to trwały materiał, ale jedynie wtedy, kiedy odpowiednio o nią dbamy. Istnieją rodzaje zużycia, które trudno zatrzymać. Dobrym pomysłem jest jednak impregnacja tapicerki. Ona pozwoli na uzyskanie wyższej odporności na zabrudzenia, nawet niż w przypadku fabrycznie nowego materiału.

Czyszczenie skóry w samochodzie - Warszawa

Skorzystaj z naszej pomocy związaną z impregnacją. Nasza myjnia mieszcząca się na dzielnicy Wawer w Warszawie dysponuje preparatami najwyższej jakości. Używając ich na początku, zajmujemy się czyszczeniem skórzanej tapicerki samochodowej, a potem pokrywamy ją odpowiednią zabezpieczającą warstwą. Po całym zabiegu Twoja tapicerka będzie elastyczna, sprężysta, czysta i bardziej odporna na brud. Materiał stanie się przyjemniejszy w dotyku, a kolory będą ożywione. Po wizycie w naszej myjni ręcznej, po praniu skórzanej tapicerki samochodowej (na dzielnicy Wawer) we wnętrzu auta powróci przyjemny, delikatny zapach skóry. Polecamy ten zabieg szczególnie zimą, gdy panują niekorzystne warunki samochodowe. Sprawimy, że skóra w Twoim aucie stanie się odporna na starzenie się i wilgoć.

Warto wspomnieć, że oferujemy usługę „door to door”. Możemy odebrać auto spod Twoich drzwi. Następnie, kiedy wykonamy już zabieg czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej oraz jej impregnacji, odprowadzimy go na konkretne miejsce. To darmowa usługa dla Klientów naszej myjni z takich dzielnic Warszawy jak: Wawer, Praga Południe, Praga Północ i Śródmieście.

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą. Mycie tapicerki samochodowej, polerowanie lakieru, woskowanie lakieru, pranie tapicerki samochodowej — to wszystko, a także znacznie więcej możemy dla Ciebie wykonać w naszej myjni. Zapraszamy mieszkańców z całej Warszawy — Mokotowa, Wawra, Gocławia, Pragi Południe, Śródmieścia i pozostałych dzielnic.