Kompleksowe pranie tapicerek - Warszawa i okolice

Oferujemy kompleksowe czyszczenie samochodu. Wśród usług naszej firmy znajduje się propozycja dla miłośników czystego wnętrza – pranie tapicerki samochodowej – zarówno materiałowej, jak i skórzanej. Podczas prania tapicerki wykorzystujemy wyłącznie środki atestowane, które chronią materiał przed uszkodzeniem oraz nie powodują alergii.

volvox6po

Czyszczenie tapicerki - krok po kroku

Czyszczenie tapicerki odbywa się wyłącznie z wykorzystaniem renomowanej, dwuetapowej metody. Pierwszym krokiem jest metoda ekstrakcji, która polega na rozpuszczeniu zabrudzenia na tapicerce. Kolejnym krokiem jest wypłukiwanie zabrudzeń przy zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Mycie tapicerki tą metodą pozwala na skuteczne usunięcie wszelkich plam, jak i nieprzyjemnych zapachów. Profesjonalne czyszczenie tapicerki pomaga usunąć także zabrudzenia, jakie znajdują się wewnątrz materiału. Dzięki tej metodzie możliwe jest przywrócenie tapicerki do stanu fabrycznego. Mycie skutecznie usuwa bakterie, drobnoustroje i roztocza, które przyczyniają się do infekcji dróg oddechowych.

Odpowiednie mycie tapicerki uzależnione jest od wykorzystywanych technologii oraz umiejętności – dysponujemy zarówno najnowocześniejszym sprzętem, jak i wysoce wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem pracowników. Finalnie tapicerka, po zabiegu czyszczenia będzie wyglądać jak nowa. Wykorzystywane podczas wykonywania usługi narzędzia gwarantują bardzo szybki czas schnięcia – czekasz nie dłużej niż godzinę.

Pranie tapicerki samochodowej – skórzana tapicerka jak nowa

Czyszczenie skórzanej tapicerki to usługa, która wpływa nie tylko na walory estetyczne, ale przede wszystkim ma na celu ochronę tapicerki przed zabrudzeniami, które ciężko usunąć. Niezwykle istotne jest dla nas skuteczne czyszczenie tapicerki bez powodowania uszkodzeń, dlatego podczas tej usługi wykorzystujemy najlepsze środki dostępne na rynku. Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki skórzanej starszej niż 3 lata, polecamy wykonywane wcześniej zabiegi zmiękczania. Proces ten pozwala na przywrócenie tapicerce początkowej miękkości, co ma na celu jej ochronę przed pękaniem w najbardziej narażonych na to miejscach. Usługę zmiękczania tapicerki polecamy w szczególności dla tych elementów pojazdu, które są najbardziej eksploatowane np. fotel kierowcy.

Nasza myjnia mieści się w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej 79 – budynek MEDIA MARKT. Przyjedź i sprawdź, jak pracujemy. Odpowiemy na wszystkie pytanie i umówimy dogodny termin czyszczenia Twojej tapicerki. Zapoznaj się także z pełną ofertą usług naszej firmy.

Zadzwoń do nas